אילן מגדלי
מטפל ברפואה סינית על פי שיטות האיזון

Licensed Acupuncturist L.Ac, Masters in Acupuncture M.Ac  ,Diplomat of the National Board of Acupuncturists NCCA, Licensed Massage Therapist

 

יליד ישראל, חי בארה"ב  בין 2016-1982.

1982-1983 לימודי מסאז' שוודי, רקמות עמוקות ופסיכותרפיה גופנית ב- IPSB סנטה מוניקה, קליפורניה. בסיום לימודיו נשאר כמורה באותו מוסד.

1988- 1983 לימודי רפואה סינית ב-of TCM  College Emperors סיום לימודים בהצטיינות יתרה.

1988 הסמכה בטיפול ברפואה סינית בקליפורניה וברב מדינות ארה"ב.

1988-89 השתלמות בהודו ובסין

1989 פתיחת קליניקה הראשונה בהוליווד - קליפורניה.

2015- 1994 לימודים עם ד"ר ריצ'ארד טאן ,OMD רופא בעל שם עולמי הנמנה על חמשת הרופאים המשפיעים על הרפואה הסינית בדור האחרון. במשך יותר מ-20 שנה ליווה אילן את ד"ר טאן ולמד ממנו במרפאתו בסאן דייגו והיה בין תלמידיו הבולטים. בהנחייתו ולבקשתו  כתב אילן את ספרו "The Perfect Seasons". בספר הוא מעמיק וחוקר נתיבים חדשים בהבנה וברפוי לפי עונות השנה, מחזוריות היום והחודש.

בתחילת שנות ה2000, הרחיב אילן את פעילותו הטיפולית ופתח מרפאות נוספות ב-בברלי הילס וב-סימי וואלי.  רבים מהמטופלים במרפאות אלו הופנו על ידי רופאי משפחה, אורטופדים, גסטרואנטרולוגים, מנתחים, כירופרקטורים, פיזיותראפיסטים ועמיתים למקצוע.

בנוסף להוראה ולטיפול באקופונקטורה אילן משתמש בידע הרב שצבר באנטומיה ובהבנת גוף האדם ומציע מסאז' וטיפולי מגע נוספים. במשך השנים פרסם מאמרים ועבודות בנושא הרפואה הסינית ורואיין פעמים רבות בתחום זה.

משנת 2000 הגיע אילן לישראל פעמיים בשנה כדי ללמד במיטב בתי הספר (כמו רידמן וברושים) ולהנגיש את שיטות האיזון של ד"ר טאן. מאות מטפלים עברו במשך השנים את הסמינרים הללו אשר פתחו בפניהם את שיטות הטיפול היעילות והמיוחדות של ד"ר טאן.

בשנת 2016 חזר ארצה ומתגורר בשדה ורבורג בשרון. הוא עובד בקליניקת המומחים עלמא בהוד השרון.

בין סוגי הבעיות המטופלות על ידו: בעיות אורטופדיות, כאבי ראש, כאבי גב, צוואר, כתפיים, מפרקים, בעיות עיכול (כגון מעי רגיש, עצירות, שלשולים, כיב קיבה, צרבת ועוד), בעיות פריון בגבר ובאשה.

אילן מטפל בהצלחה במטופלים עם בעיות נפשיות כמו דיכאון, חרדה, נדודי שינה ומיטיב את חייהם לשנים רבות בעזרת טיפולים סדרתיים.

אם אתה, בני משפחתך ומכריך סובלים מכאבים ונמצאים במצוקה אשר לא קיבלה מענה עד כה ומעוניינים לשמוע יותר על שיטות הטיפול, אנא התקשרו לאילן מגדלי  050-277-7072 או באמצעות הדוא"ל acucare@msn.com.

050-2777072

אילן מגדלי

​©עלמא - בית לרפואה משלימה.

רחוב השחר 13, הוד השרון, 09-7883328

  • Facebook - White Circle

האתר נבנה באמצעות Wix.com