ליאת גרנות
רפלקסולוגית

נעים מאד, אני ליאת גרנות, רפלקסולוגית בכירה המתמחה בטיפול בנשים.

 

מאז ומתמיד ידעתי שיש בי יכולת טיפולית אולם במשך שנים ארוכות מימשתי את החלק השכלתני שבי. משבר פיסי חריף שהשבית אותי בבית למספר חודשים הפגיש אותי עם שיטות רבות בתחום הרפואה המשלימה והביא אותי לתובנה שאני רוצה לשנות את חיי ולממש את ייעודי כמטפלת.

 

את מי אני פוגשת בקליניקה ? אני פוגשת בעיקר נשים החוות בעיות פיסיות שכיחות (בעיות מחזור, עצירויות, בעיות בשינה, בריחת שתן, כאבי גב ושכמות) ובעיות פיסיות מורכבות יותר (פיברומיאלגיה ועוד).

 

מה קורה במהלך הטיפול ? אני משתמשת במספר שיטות לאיסוף המידע ואבחון הבעיה בשילוב מפות כאב. אופן העבודה שלי מאפשר לבנות תכנית טיפול מדוייקת המותאמת אישית לכל מטופלת ולחבר אותה ליכולות הריפוי הטמונות בה. כחלק בלתי נפרד מהטיפול הפיסי אני מחברת לטיפול גם את המימד הרגשי על מנת להגיע לריפוי שלם ועמוק יותר.

 

מהן היכולות הייחודיות אותן אני מביאה לקליניקה ?  כרפלקסולוגית ומטפלת, אני יסודית, שמה לב לפרטים, בעלת יכולת גיבוש תמונה שלמה וברורה מאוסף של מאפיינים, בעלת יכולת קשב מיוחדת למטופלות ולסימנים כפי שהם באים לידי ביטוי בגוף.

יכולת הכלה, חמלה וסבלנות רבה לקצב האישי של כל מטופלת מאפשרים לי להבין את המקום בו היא נמצאת ואת החיבורים הייחודיים שנוצרו בגופה בין אירועי הגוף ואירועי הנפש.

 

מהיכן הגעתי לטיפול ? החיבור לשליחות לסייע לאנשים, טבוע בי מזה שנים רבות. מימשתי אותו גם במהלך שירותי הצבאי ארוך השנים. תחושת הסיפוק בסיום כל יום טיפולים, הידיעה שהצלחתי לאפשר למטופלת חזרה לשגרת חיים תקינה, שסייעתי בפתרון בעיה פיסית ממושכת, שהתובנות שהתגבשו בטיפול סייעו לצלוח את המשבר ולצאת לדרך חדשה – כל אלה ממלאים אותי בתחושת סיפוק אדירה.

 

עם הפנים לקהילה -  לחולים אונקולוגיים ומחלימים מהסרטן, אני מעניקה בקליניקה טיפולי רפלקסולוגיה במחיר מיוחד. הטיפול מצוין כליווי, תמיכה והקלה לתופעות הלוואי של המחלה והטיפולים בה.

 

 לתיאום טיפול התקשרו: 052-9465791

ליאת גרנות

052-946-5791

​©עלמא - בית לרפואה משלימה.

רחוב השחר 13, הוד השרון, 09-7883328

  • Facebook - White Circle

האתר נבנה באמצעות Wix.com